Saç Kesiminiz ile Havalı Görünün 

Kadınların büyük bir kısmı için saçları oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bundan dolayı onları birbirinden farklı renk ve modeli deneyerek bunlar arasından seçimlerini yapmayı tercih ediyorlar. Fakat pek çok kadın ne kadar istemiş olursa olsun fark etmez, dilediği tarzdaki saç modelini bulma konusunda sorun yaşayabiliyorlar.

havalı saç
havalı saç

Yüzünüze Uygun Renk ve Kesim Seçimi Yapın

İlk aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerin başında doğru kesim ve rengi bulmak geliyor. Enerjik bir görünüme erişmeyi isteyenlerin mümkün olduğu kadar kısa saç kesimini tercih etmesi gerekmektedir. Ancak çok kısa kesimler kişileri olduğundan çok daha büyük gösterebilecektir.

Uzun saç kullanmak isteyenler ise düz ve basık modellerden ziyade dolgun ve dalgalı modelleri seçmesi önemlidir.

saç kesimi
saç kesimi

Günlük kullanımda ise örgü modelleri kadınların kurtarıcısı konumunda. Birbirinden farklı tarzdaki örgüler her yaştan kadının rahatlıkla kullanabileceği tarzda olması ile ön plana çıkmakta.

Kalın telli saçları olan kadınlar katlı kesimleri kullanabilirken ince telli kadınlar ise uzun saç modelleri ile beraber genç görünümü ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Saçlarına bakım yapmak isteyen kadınların bunun için saçlarına olması gerektiği tarzdaki ürünleri arasından seçim yapmaları gerekmektedir. İnce telli saçları olan kadınlar saçları için bakım spreyi seçebilirken kalın telli saçları olan kadınlar ise bakım yağları ile istemiş oldukları saç bakımını en iyi şekilde yapmış olacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir