En Farklı Asma Tavan Modelleri

Tüm mekanlarda modern bir görünüm sağlar. Spot lambalar ise özellikle asma tavanlara farklı bir görsellik sağlar. Salon, banyo ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Mekanın özelliğine göre alçıpan, pvc ya da köpük strafor kullanılabilir. Tavanlarda yükseklik farklarına göre montajları yapılır.

gergi tavan
gergi tavan

Marka Kalitesinde Asma Tavan Modelleri

Tavan ve ölçü etüdü montaj sırasında çok önemli. Tavanda yükseklik farkları olduğu zaman bunların yok edilmesi gerekir. İyi bir uzman ile çalıştığınız zaman en iyi montajı sağlarsınız. Ölçü hatası olmamalı. Dekoratif bir görünüm sağlar. Tavanda kötü görünümü yok eder. Darbelere dayanıklı olması ise en önemli özelliği. Temizlenmesi oldukça kolay. Neme dayanıklıdır.

asma tavan
asma tavan

Rigips markasının kalitesinde istediğiniz modele kısa sürede ulaşma imkanı. Rigips markalı ürünleri temin etmek üzere İç Anadolu Bölgesinde yer alan Işık Dekorasyon firmasına ulaşabilir ve en konforlu şekilde asma tavanlarınızı yaptırabilirsiniz. Kalite iyi bir uzmanlıkla kendini belli eder. Özellikle asma tavanlarda milimetrik hesaplamalar çok önemli. Profesyonel destek alarak estetik ve şık bir asma tavan sistemi.

One Reply to “En Farklı Asma Tavan Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir